Poznaj nasz Dział Obsługi Klienta

Z nami znajdziesz to, czego szukasz - porady Wnętrzarskiej Brygady :)

ONEMARKET.EU bezkonkurencyjnie wyróżnia się spośród sklepów internetowych branży meblarskiej i wnętrzarskiej. Jest to zasługa naszego asortymentu, na który składają się zarówno designerskie meble pod szyldami marek własnych – Visby, Skandica czy Dancan – jak i produkty najlepszych polskich i światowych firm. Dużą zaletą jest też to, że wiele z naszych mebli można personalizować, dopasowując je do własnych preferencji.

Tym jednak, co stanowi o naszej wyjątkowości jest codzienne wdrażanie w życie firmowego credo – „najważniejszy jest człowiek”. Staramy się nie tylko dostarczyć naszym Klientom możliwość wyboru spośród licznych mebli czy dodatków. Chcemy pomóc znaleźć rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Wdrażaniem tej strategii w życie zajmuje się nasz Dział Obsługi Klienta reprezentowany przez trzy fenomenalne dziewczyny, których zaangażowanie i wiedza nie mają sobie równych.

Zespół składa się z trzech profesjonalnych i doświadczonych konsultantek, dla których wnętrza, design i aranżacje to nie tylko praca – to ich prawdziwa pasja. Ania, Marta i Ania doradzają zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie, w naszym showroomie w Kobyłce pod Warszawą. Dzięki ich pomocy tysiące klientów ONEMARKET.EU cieszą się wnętrzami skrojonymi na miarę – i wracają po więcej! Bez względu na to, czy celem Twoich poszukiwań jest idealna sofa w odcieniu kanarkowym, wysoka komoda z lustrzanymi elementami czy głęboki fotel, w którym można zapaść w sen zimowy – nasza Wnętrzarska Brygada znajdzie z Tobą to, czego szukasz.

Zapraszamy do poznania naszych niezrównanych konsultantek.

Ania | Dyrektor Działu | Cudownie Wyrozumiała Szefowa

Za Anią stoi 15 lat doświadczenia w branży meblarskiej (chociaż nie wygląda!), dzięki czemu jej wiedza jest ponadprzeciętna. To jej zasługą jest zbudowanie genialnego Zespołu, z którym dzisiaj pracuje. Zaangażowanie i pasję do wykonywanej pracy Ania uzupełnia profesjonalizmem w każdym calu, elegancją oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Cudownie Wyrozumiała Szefowa jest też wulkanem pozytywnej energii, dzięki czemu w jej towarzystwie aż chce się pracować.

Kwalifikacje Ani potwierdzają certyfikaty ukończenia specjalistycznych szkoleń także w zakresie projektowania i dekorowania wnętrz oraz wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej.

Ania | Prawa Ręka Ani | Właścicielka Balsamicznego Głosu

Największą zaletą Ani – oprócz wielkiej wiedzy i doświadczenia – jest jej wyjątkowo empatyczne podejście do Klienta. Ania ma serce na dłoni, bez względu na dzień i godzinę można liczyć na to, że swoim łagodnym głosem cierpliwie wytłumaczy, spokojnie zasugeruje, delikatnie zapyta i udzieli wskazówek. Tym, czym Ania najbardziej ujmuje zarówno swoich współpracowników, jak i klientów, jest niezwykłe ciepło i opanowanie, którego można jej pozazdrościć.

Kwalifikacje Ani potwierdzają certyfikaty ukończenia specjalistycznych szkoleń także w zakresie projektowania i dekorowania wnętrz a także doświadczenie i pasja do pracy.

Marta | Doradca Klienta | Czarująca Siła Spokoju

Marta jest profesjonalistką w każdym calu. Kontakt z klientem sprawia jej prawdziwą przyjemność, zwłaszcza, gdy może podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w wyborze idealnych mebli i dodatków na lata. Z iście matczynym podejściem pomoże znaleźć zbawienne rozwiązania, o których nasi Klienci nawet nie śnili. Marta to mocno stąpająca po ziemi, konkretna babka z zamiłowaniem do klasyki i tradycji. A tego rozbrajającego uśmiechu wszyscy jej zazdrościmy i nasi Klienci czują go nawet przez telefon :)

Kwalifikacje Marty potwierdza wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz zamiłowanie do aranżacji wnętrz i trendów branżowych.

Wierzymy w sztuczną inteligencję, ale bardziej ufamy ludziom. Dlatego opieramy się na kontakcie z człowiekiem – nie na chatbotach, asystentach głosowych czy infoliniach z uniwersalnymi komunikatami. Do nas możesz zadzwonić, napisać maila, wysłać wiadomość przez stronę lub odwiedzić showroom osobiście, by przy spokojnej muzyce, pysznej kawie i w przyjemnej atmosferze znaleźć mebel, którego potrzebujesz . W końcu nikt tak dobrze nie doradzi, jak nasza Wnętrzarska Brygada :)

Marzysz o ogromnej kanapie w kolorze uwodzicielskiego, zmysłowego burgundu? Szukasz zapewniającego niebywały komfort fotela w kolorze butelkowej zieleni? Dla nas to nic trudnego – dopasujemy meble do Twoich oczekiwań, a już niebawem pojawią się one w Twoim domu! A może potrzebujesz czegoś całkowicie niepowtarzalnego? Przygotowujemy także meble na zamówienie – skontaktuj się z nami, a być może uda nam się stworzyć coś, o czym od dawna marzysz.

pixel