Pufy

  ( ilość produktów: 36 )

  Pufy – elegancki i uniwersalny dodatek do każdej aranżacji

  Pufy są bardzo uniwersalnymi meblami. Można je wpasować do salonu, sypialni czy też przedpokoju – możliwości jest naprawdę dużo. Są one idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o dodatkowe miejsce do siedzenia lub element całej aranżacji. Pufy nie zajmują wiele miejsca, co jest sporą zaletą, a jednocześnie są niezwykle uniwersalne. 

  Pufy – jakie są ich zalety i w jaki sposób warto je wykorzystać?

  Pufy są bardzo popularnym wyborem przy dekoracji salonu, przedpokoju lub sypialni. Warto zwrócić tutaj uwagę na ich uniwersalne zastosowanie – to największa zaleta. Pufy są przede wszystkim dodatkowym siedzeniem. Twarde siedzisko, które jest tu najczęściej wykorzystywane, zapewnia zdrową pozycję dla osób cierpiących na dolegliwości związane z kręgosłupem. Puf może być również wygodnym podnóżkiem czy też małym stolikiem – wystarczy położyć na nim tacę lub twardą podkładkę.  Niektóre meble po ustawieniu pozostają na swoim miejscu przez długi czas. Bardzo dużym plusem, jeśli chodzi o pufy, jest także ich mobilność. Są one na tyle lekkie, że można je bez problemu przenieść w inne miejsce – to przede wszystkim wygoda przy zmianie umeblowania. W ten sposób dopasujesz dodatkowe siedzenia na przykład do ilości gości. Warto również zwrócić uwagę na to, że niektóre pufy posiadają dodatkowy schowek w środku. To szczególnie przydatne rozwiązanie, jeśli nie dysponujesz zbyt dużą przestrzenią. Dodatkowy, średniej wielkości schowek zawsze znajdzie swoje zastosowanie. 

  Jak dobierać pufy do aranżacji wnętrza? 

  Szeroka oferta umożliwia wybór mebli do dowolnej aranżacji. Pufy to świetny sposób na wprowadzenie dodatkowego elementu w pomieszczeniu – również kolorystycznego. Niewielki puf może zmienić naprawdę dużo – warto rozważyć jego zakup, jeśli szukasz sposobu na urozmaicenie aranżacji. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na kolor mebla. Szeroka gama dostępnych barw i materiałów zapewnia dość dużo możliwości. Jeśli chodzi o pufy, istotny jest także kształt. Możesz wybierać spośród pufów wysokich i niskich, okrągłych i kwadratowych, skórzanych i na metalowych nogach. Meble te, choć niewielkich rozmiarów, są bardzo intrygujących elementem wystroju, warto więc zdecydować się na ich zakup. Tym bardziej, że możesz wybrać naprawdę designerskie pufy – na przykład takich w intensywnych barwach lub o bardzo nietypowych kształtach.  Pikowane pufy z obszyciami będą na przykład idealne do wnętrz w stylu klasycznym lub glamour. Nadają one luksusowego charakteru – zwłaszcza w kolorystyce aksamitnej zieleni lub głębokiego granatu. Bardziej nowoczesne propozycje są natomiast dość uniwersalne, najlepsze do minimalistycznych aranżacji. Pufy są świetnym rozwiązaniem do salonu, sypialni, przedpokoju i wielu innych aranżacji. Tak uniwersalna propozycja zawsze znajdzie swoje miejsce w domu – ogromna popularność pufów  tylko to potwierdza.

  OneMarket – pufy, które zaskakują nie tylko designem

  W ofercie OneMarket znajdziesz pufy, który zachwycają nie tylko designem, ale też wysoką jakością wykonania. Wykorzystanie doskonałych materiałów i tkanin w połączeniu z precyzją podczas tworzenia takiego mebla pozwala na uzyskanie doskonałego efektu. Pufy OneMarket odznaczają się wieloletnią trwałością i odpornością na uszkodzenia, dlatego zdecydowanie warto mieć je w swoim salonie. Tym bardziej, że tak niewielki mebel może w istotny sposób odmienić całą aranżację! 

  pixel